Wynajem kamperów i przyczep kempingowych

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kamperypoznan.pl, poświęconej wyłącznie wypożyczalni. 

Będą tam mieli Państwo możliwość wynajmu kamperów (wynajem kamperów poznań),
jak i wynajmu przyczep kempingowych (wynajem przyczep kempingowych poznań)

Marzysz o wakacjach, na których nic nie jest ograniczeniem? Myślisz o zwiedzaniu, poznawaniu świata, wybieraniu dowolnych miejsc noclegowych? Wynajem kamperów to idealne rozwiązanie, które gwarantuje komfort całej rodzinie, niezależnie od tego gdzie się udacie. Nasza wypożyczalnia samochodów kempingowych posiada wyłącznie nowe pojazdy, gotowe do przygód i dalekich podróży!

Dla miłośników własnych samochodów również znajdzie się rozwiązanie. Wynajem przyczep kempingowych pozwala również cieszyć się karawaningiem, nie martwiąc się o miejsce noclegowe. Wystarczy tylko wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie przyczepę i ruszyć w drogę! Nasza wypożyczalnia przyczep kempingowych posiada przyczepy wyłącznie w wysokim standardzie.

Państwa wizyta na tej stronie niezmiernie nas raduje. Będąc tutaj domyślamy się, że planują Państwo ciekawy wypoczynek, z dala od biur podróży, konieczności szukania miejsc noclegowych oraz innych szablonowych rozwiązań. Obojętnie czy są Państwo już stałymi fanami karawaningu, bądź też zaczynają dopiero z nim przygodę, cieszymy się, że nas – kamperowców jest coraz więcej.  Nasza wypożyczalnia kamperów w Poznaniu powstała po to, aby umożliwić korzystanie z tej formy wypoczynku wszystkim tym, którzy nie decydują się od razu na kupno kampera a chcą poczuć piękno tej przygody.

Wynajem samochodów kempingowych daje nieograniczone możliwości i sprawia, że to Państwo decydują o miejscu swojego wypoczynku w każdy dzień wakacji! Wypożyczenie kampera to ponadto znakomita okazja do spróbowania nieszablonowego stylu życia jakim jest caravaning. Gwarantuje to niezapomniane wakacje, pełne niezależności, komfortu oraz wielu atrakcji.

Nasza wypożyczalnia samochodów kempingowych w Poznaniu oferuje kampery niezawodnego producenta jakim jest BUERSTNER, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych marek przyczep i samochodów kempingowych w Europie. Zapewniamy Państwu możliwość wyboru pośród wielu zróżnicowanych pojazdów, wliczając w to modele zintegrowane, półzintegrowane, alkowy, a także samochód typu kastenwagen. Do prowadzenia wszystkich naszych pojazdów wystarczy prawo jazdy kat. B!

Wynajem kamperów w naszej siedzibie przebiega na prostych i jasnych zasadach tak, aby w oka mgnieniu mogli Państwo wyruszyć na swoje wymarzone wakacje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

cropped-cropped-kwadrat.png

Kampery Poznań Sp. z o.o.

ul. Lutycka 105
60-478 Poznań

ul. Lutycka 105, Poznań
61 656 70 28
509 524 414
797 123 132 (wynajem)
biuro@kamperypoznan.pl
Sprawdź nas na mapach google:

Wynajem kamperów

kamperypoznan.pl

 
Wynajem kamperow to gwarancja satysfakcji z wakacji spędzanych w gronie najbliższych.
KAMPERY POZNAŃ (kamperypoznan.pl)
WYNAJEM KAMPERÓW | WYNAJEM PRZYCZEP KEMPINGOWYCH

Wynajem kamperów

Wynajem przyczep kempingowych